Ves al contingut
Cinema Montgrí
  • inici
  • Cartellera
  • Cineclub
  • Històric

2021

Pel·lícules projectades durant l’any 2021.

West Side Story West Side Story VOSE Dimarts 28 · 21.00 (VOSE)Dimecres 29 · 17.00Dimecres 29 · 21.00Dijous 30 · 17.00 (VOSE)Dijous 30 · 21.00 (VOSE)
Fue la mano de Dios Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Fue la mano de Dios VOSE Dijous 23 · 21.30 (VOSE)Dissabte 25 · 19.00Diumenge 26 · 17.00Diumenge 26 · 19.00Dilluns 27 · 21.30 (VOSE)
La Casa Gucci La Casa Gucci VOSE Divendres 17 · 21.30 (VOSE)Dissabte 18 · 18.00Dissabte 18 · 21.30Diumenge 19 · 18.30Dilluns 20 · 21.30
La hija La hija Dissabte 11 · 21.30Diumenge 12 · 17.00Diumenge 12 · 19.00Dilluns 13 · 21.30
Un año más Un año más Dissabte 11 · 19.00
Titane  (Cine Club) (V.O.S.E.) Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Titane (Cine Club) (V.O.S.E.) VOSE Divendres 10 · 21.30 (VOSE)
Way Down Way Down Dilluns 6 · 21.30Dimecres 8 · 17.00Dimecres 8 · 19.00
Eiffel Eiffel Dilluns 6 · 19.00Dimarts 7 · 21.30
Clifford, el gran perro rojo Clifford, el gran perro rojo Dissabte 4 · 17.00Diumenge 5 · 17.00Dilluns 6 · 17.00Dimarts 7 · 17.00
El poder del perro El poder del perro VOSE Divendres 3 · 21.30 (VOSE)Dissabte 4 · 21.30Diumenge 5 · 19.00Diumenge 5 · 21.30
Fan coses de cine Fan coses de cine Dissabte 27 · 19.00
El Espía Inglés El Espía Inglés Dissabte 27 · 17.00Dissabte 27 · 21.30Diumenge 28 · 19.00Dilluns 29 · 21.30
Un segundo Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Un segundo VOSE Divendres 26 · 21.30 (VOSE)Diumenge 28 · 17.00
Fan coses de cine Fan coses de cine Dissabte 20 · 19.00
Ron dona error (en català) Ron dona error (en català) Dissabte 20 · 17.00 (CAT)Diumenge 21 · 17.00 (CAT)
El último duelo El último duelo VOSE Divendres 19 · 21.30 (VOSE)Dissabte 20 · 21.30Diumenge 21 · 19.00Dilluns 22 · 21.30
Història d’un procés polític Història d’un procés polític Dissabte 13 · 19.00
Mediterráneo Mediterráneo Dissabte 13 · 16.50Diumenge 14 · 17.00Dilluns 15 · 21.30
Maixabel Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Maixabel Divendres 12 · 21.30Dissabte 13 · 21.30Diumenge 14 · 19.00
La familia Addams 2 La familia Addams 2 Dissabte 6 · 17.00Diumenge 7 · 17.00
El buen patrón El buen patrón Divendres 5 · 21.30Dissabte 6 · 21.30Diumenge 7 · 19.00Dilluns 8 · 21.30
Gustau, la Transició al descobert Gustau, la Transició al descobert Divendres 5 · 19.30
Benedetta (V.O.S.E.) Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Benedetta (V.O.S.E.) VOSE Divendres 29 · 21.30 (VOSE)Dissabte 30 · 21.30Diumenge 31 · 21.30
Homes de Fum Homes de Fum Dissabte 23 · 19.00
Madres paralelas Madres paralelas Divendres 22 · 21.30Dissabte 23 · 16.50Dissabte 23 · 21.30Diumenge 24 · 17.00Diumenge 24 · 19.15Dilluns 25 · 21.30
Cry Macho Cry Macho Dissabte 16 · 19.00Dissabte 16 · 21.30Diumenge 17 · 17.00Diumenge 17 · 19.15Dilluns 18 · 21.30
Càritas Baix Ter Càritas Baix Ter Dissabte 16 · 11.00
La metamorfosis de los pájaros (V.O.S.E.) Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc La metamorfosis de los pájaros (V.O.S.E.) VOSE Divendres 15 · 21.30 (VOSE)
Chavalas Chavalas Dissabte 2 · 19.00Diumenge 3 · 17.00Diumenge 3 · 19.25
Annette Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Annette VOSE Divendres 1 · 21.30 (VOSE)Dissabte 2 · 22.00Dilluns 4 · 21.30 (VOSE)
1 2 3 4 Següent →
Cinema Montgrí

Quan s’apaguen els llums i comença la projecció, no som espectadors: som una comunitat. El Cinema Montgrí és el nostre punt de trobada, un espai que només té sentit si el fem viure junts. Cada sessió és possible gràcies a tu.

Cuidem el nostre cinema. Fem-lo créixer.

Amb el finançament de

Unió Europea i Govern d’Espanya Pla de recuperació, transformació i resiliència Next Generation Catalunya

Amb el suport de

Departament de Cultura de la Generalitat de Catalunya Institut Català de les Empreses Culturals Ajuntament de Torroella de Montgrí
Avís legal Política de privacitat
f ◎
972 758 396 cctorroellenc@gmail.com
⚡ web de placid.cat
Manage Cookie Consent

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a fins analítics i per mostrar publicitat personalitzada en base a un perfil elaborat a partir dels teus hàbits de navegació (per exemple, pàgines visitades). 

Funcional Sempre actiu
L'emmagatzematge o accés tècnic és estrictament necessari amb la finalitat legítima de permetre l'ús d'un determinat servei sol·licitat explícitament per l'abonat o usuari, o amb l'única finalitat de realitzar la transmissió d'una comunicació a través d'una xarxa de comunicacions electròniques.
Preferències
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Estadístiques
L'emmagatzematge o accés tècnic que s'utilitza exclusivament amb finalitats estadístiques. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Màrqueting
L'emmagatzematge tècnic o l'accés són necessaris per crear perfils d'usuari per enviar publicitat o per fer un seguiment de l'usuari en un lloc web o en diversos llocs web amb finalitats de màrqueting similars.
  • Gestiona les opcions
  • Gestiona els serveis
  • Gestiona {vendor_count} proveïdors
  • Llegeix més sobre aquests propòsits
Configurar
  • {title}
  • {title}
  • {title}