Ves al contingut
Cinema Montgrí
  • inici
  • Cartellera
  • Cineclub
  • Històric

2024

Pel·lícules projectades durant l’any 2024.

¿Es el enemigo? La película de Gila ¿Es el enemigo? La película de Gila Dissabte 28 · 19.20Dissabte 28 · 21.30Diumenge 29 · 19.20Dilluns 30 · 21.30
El señor de los anillos: La guerra de los Rohirrim El señor de los anillos: La guerra de los Rohirrim Dissabte 28 · 17.00Diumenge 29 · 17.00Dilluns 30 · 19.00
La sustancia Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc La sustancia VOSE Divendres 27 · 21.30 (VOSE)
Cuando cae el otoño Cuando cae el otoño VOSE Dimecres 25 · 19.00Dijous 26 · 21.30 (VOSE)Divendres 27 · 19.00
El Cas Àngelus. La fascinació de Dalí El Cas Àngelus. La fascinació de Dalí Dissabte 21 · 19.00Dilluns 23 · 21.30
SuperKlaus SuperKlaus Dissabte 21 · 17.00 (CAT)Diumenge 22 · 17.00 (CAT)
Emilia Pérez Emilia Pérez Divendres 20 · 21.30Dissabte 21 · 21.30Diumenge 22 · 19.00Dilluns 23 · 19.00
Escanyapobres Escanyapobres Dissabte 14 · 21.30Diumenge 15 · 19.00Dilluns 16 · 21.30
Bicicletas vs Coches Bicicletas vs Coches Dissabte 14 · 19.00
Vaiana 2 Vaiana 2 Dissabte 14 · 17.00 (CAT)Diumenge 15 · 17.00 (CAT)
Here Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Here VOSE Divendres 13 · 21.30 (VOSE)
El artista del cristal [The Glassworker] El artista del cristal [The Glassworker] VOSE Divendres 6 · 19.00 (VOSE)Dissabte 7 · 17.00Diumenge 8 · 17.00
Marco Marco Dijous 5 · 21.30Divendres 6 · 21.30Dissabte 7 · 19.00Dissabte 7 · 21.30Diumenge 8 · 19.00Dilluns 9 · 21.30
Respira, Mama Respira, Mama Dissabte 30 · 19.00
Shin chan: el superheroi Shin chan: el superheroi Dissabte 30 · 17.00Diumenge 1 · 17.00
Anora Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Anora VOSE Divendres 29 · 21.30 (VOSE)
Jurado Nº 2 Jurado Nº 2 VOSE Divendres 22 · 21.30 (VOSE)Dissabte 23 · 21.30Diumenge 24 · 19.00Dilluns 25 · 21.30
The Last Stop in Yuma County The Last Stop in Yuma County VOSE Dissabte 16 · 19.00Diumenge 17 · 17.00Dilluns 18 · 21.30 (VOSE)
La gran escapada La gran escapada VOSE Dissabte 16 · 17.00Dissabte 16 · 21.30 (VOSE)Diumenge 17 · 19.00
Una madre de Tokio Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Una madre de Tokio VOSE Divendres 15 · 21.30 (VOSE)
El 47 El 47 Dissabte 9 · 21.30Diumenge 10 · 19.00Dilluns 11 · 21.30
Guardians a l’Òpera Guardians a l’Òpera Dissabte 9 · 17.00 (CAT)
Societat Negra Societat Negra Divendres 8 · 21.30 (CAT)Dissabte 9 · 19.00 (CAT)Diumenge 10 · 17.00 (CAT)
Robot Salvaje Robot Salvaje Dissabte 2 · 17.00Diumenge 3 · 17.00
Crossing Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Crossing VOSE Divendres 1 · 21.30 (VOSE)
La habitación de al lado La habitación de al lado VOSE Divendres 1 · 19.00Dissabte 2 · 19.00Dissabte 2 · 21.30 (VOSE)Diumenge 3 · 19.00Dilluns 4 · 21.30
Joker: Folie à deux Joker: Folie à deux VOSE Divendres 25 · 21.30 (VOSE)Dissabte 26 · 21.30Diumenge 27 · 17.00Diumenge 27 · 19.30Dilluns 28 · 21.30
Soy Nevenka Soy Nevenka Dissabte 19 · 19.00Dissabte 19 · 21.30Diumenge 20 · 19.00Dilluns 21 · 21.30
Black Tea Cineclub Torroellenc Cineclub Torroellenc Black Tea VOSE Divendres 18 · 21.30 (VOSE)
Héroes de Central Park Héroes de Central Park Dissabte 12 · 17.00Diumenge 13 · 17.00
1 2 3 … 5 Següent →
Cinema Montgrí

Quan s’apaguen els llums i comença la projecció, no som espectadors: som una comunitat. El Cinema Montgrí és el nostre punt de trobada, un espai que només té sentit si el fem viure junts. Cada sessió és possible gràcies a tu.

Cuidem el nostre cinema. Fem-lo créixer.

Amb el finançament de

Unió Europea i Govern d’Espanya Pla de recuperació, transformació i resiliència Next Generation Catalunya

Amb el suport de

Departament de Cultura de la Generalitat de Catalunya Institut Català de les Empreses Culturals Ajuntament de Torroella de Montgrí
Avís legal Política de privacitat
f ◎
972 758 396 cctorroellenc@gmail.com
⚡ web de placid.cat
Manage Cookie Consent

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a fins analítics i per mostrar publicitat personalitzada en base a un perfil elaborat a partir dels teus hàbits de navegació (per exemple, pàgines visitades). 

Funcional Sempre actiu
L'emmagatzematge o accés tècnic és estrictament necessari amb la finalitat legítima de permetre l'ús d'un determinat servei sol·licitat explícitament per l'abonat o usuari, o amb l'única finalitat de realitzar la transmissió d'una comunicació a través d'una xarxa de comunicacions electròniques.
Preferències
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Estadístiques
L'emmagatzematge o accés tècnic que s'utilitza exclusivament amb finalitats estadístiques. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Màrqueting
L'emmagatzematge tècnic o l'accés són necessaris per crear perfils d'usuari per enviar publicitat o per fer un seguiment de l'usuari en un lloc web o en diversos llocs web amb finalitats de màrqueting similars.
  • Gestiona les opcions
  • Gestiona els serveis
  • Gestiona {vendor_count} proveïdors
  • Llegeix més sobre aquests propòsits
Configurar
  • {title}
  • {title}
  • {title}